Aktuálně poptávané pozice

Pro zajištění plynulého chodu Domova pro seniory Holásecká, příspěvková organizace hledáme spolupracovníky na pracovní pozice:

1. FYZIOTERAPEUT

Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr s nástupem od 1.1.2018 na dobu určitou, nejdéle na 3 roky
  • Platové zařazení:  dle NV č.564/2006Sb v rozmezí dle platného  tarifu od 19 306Kč-29 150Kč a osobní domluvy
  • Zaměstnanecké výhody- možnosti vzdělávání v rámci akreditiovaných školících akcích v DS, možnost stravování,
  • Dobré pracovní zázemí, domácí prostředí, skvělý kolektiv
Požadujeme:
  • vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání v oboru fyzioterapeut s Osvědčením k výkonu zdravotního povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut
  • praxe na pozici fyzioterapeuta velkou výhodou
  •  základní znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

 Pracovní náplň:
  • poskytování rehabilitační a ošetřovatelské péče
  • provádění fyzioterapeutických postupů bez odborného dohledu
  •  vypracovávání krátkodobých rehabilitačních plánů léčebné rehabilitace
  • provádění speciálních technik a procedur fyzikální terapie a hodnocení jejich účinnosti a další výkony

Kontakt:
  • Bc. Zahradníková Ludmila – vedoucí zdravotnického úseku
     tel. 532 197 125, email: hsestra@hol.brno.cz

2. UKLÍZEČKA

3. POMOCNÁ SÍLA

  • jednoduché přípravné a pomocné práce při výrobě jídel, příprava zeleniny na výrobu jídel, příloh
  • pomoc při přípravě moučných pokrmů, pomazánek apod. pod přímým dohledem stálého pracovníka kuchyně
  • mytí bílého a černého nádobí, úklidové práce v kuchyni

Požadujeme:
  • fyzická zdatnost
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • komunikativnost
Nabízíme:
  • dohodu o provedení práce (odměna 80,- Kč/hod.) - možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
Kontakt:

 Petr Školník, tel. 532 197 140, email: kuchyn@hol.brno.cz

3. PRACOVNÍK SOCIÁLNÍCH SLUŽEB (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE)
  • poskytuje komplexní obslužnou péči imobilním uživatelům v nepřetržitém provozu
  • podílí se na realizaci osobního plánu uživatele
  • poskytuje pomoc při vytváření a udržování základních sociálních a společenských kontaktů uživatelů
  • podporuje soběstačnost uživatelů a pomáhá při jejich osobní hygieně a oblékání
  • posiluje aktivizaci uživatelů a uspokojuje jejich psychosociální potřeby

Požadujeme:
  • pečlivost
  • min. střední vzdělání – výuční list, kvalifikační kurz v oboru pracovník v sociálních službách (nebo všeobecný sanitář ev. ošetřovatel absolvovaný před 1. 1. 2007) výhodou

Nabízíme:
  • dohodu o provedení práce (odměna 100,- Kč/hod.) - možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce

Kontakt:
  • Bc. Ludmila Zahradníková, tel. 532 197 125, email: hsestra@hol.brno.cz
Domov pro seniory Holásecká  hledá nové spolupracovníky - brigádníky na pracovní pozici

Pracovník sociálních služeb (přímá obslužná péče)
  • poskytuje komplexní obslužnou péči přímo u lůžka imobilním uživatelům v nepřetržitém provozu
  • podporuje soběstačnost uživatelů a dopomáhá při úkonech sebeobsluhy a sebepéče
  • podporuje a dopomáhá uspokojovat uživatelům jejich psychosociální potřeby

Nabízíme:
  • pracovní poměr na dohodu o provedení práce (DPP) nebo činnosti (DPČ) na krátkodobou nebo dlouhodobou spolupráci výhledově i pracovní poměr
  • práce ve 12 ti hodinových směnách  v nepřetržitém provozu / denní , noční /
  • plat 100kč /hod
  • dobré pracovní zázemí

Požadujeme:
  • Věk: 18 a více
  • výhodou je kvalifikační kurz v oboru pracovník v sociálních službách, všeobecný sanitář (kurz proběhlý do roku 2007) nebo ošetřovatel
  • fyzickou zdatnost

Kontakt:

Brigáda
Pracovní pozice: Pracovník v soc.službách - pracovník/ice přímé obslužné péče
Pracoviště: Domov pro seniory Holásecká, Brno Tuřany
Náplň práce: pomocná činnost v rámci poskytování ošetřovatelské péče pro klienty/seniory,  nepřetržitý směnný
Plat: 100 Kč/hodinu
Pracovní poměr: DPP
Věk: 18 a více
Kontakt: Mgr. Mužíková Miroslava – Tel: 737886299